Profesjonalny Serwis Czyszcząco Impregnujący

CZYSZCZENIE IMPREGNACJA

CLEANING AND IMPREGNATING SERVICE

Zgłoś Akces Profesjonalnego Serwisu Usługi

NANOQUICK® Protect Serwis

Profesjonalne Rozwiązania Serwisowe
  1. Najlepszy profesjonalny serwis impregnacji i czyszczenia firmy opeNnano Polska powstał z myślą o wytwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości impregnatów przeznaczonych do stosowania na domach, mieszkaniach, dachach, balkonach, tarasach, fasadach budynków mieszkalnych, biurowych, magazynowych, rozdzielczych, handlowych cze elewacje itp. W swojej ofercie posiadamy impregnaty na różne powierzchnie takie jak ceramika, drewno, kamień czy też konstrukcje stalowe. Nasze impregnaty są w stanie w niedługim czasie zachować wybraną powierzchnię w stanie nienaruszonym, nie poddając się korozji i nie kurcząc się. Klient może zdecydować się na kupno w firmie lub na platformie MarketShop.pl
  2. Nasza firma jest światowym liderem w nanotechnologii, co doprowadziło do opracowania NANOQUICK Professional, wysokowydajnej powłoki odpychającej wodę, olej, smog i inne szkodliwe substancje. Ten innowacyjny produkt to ekologiczne rozwiązanie dla rosnącego zapotrzebowania w wielu branżach, takich jak budownictwo, motoryzacja, lotnictwo.

  3. NANOQUICK to wiodąca Marka produkująca profesjonalne produkty do pielęgnacji powierzchni płaskich pionowych oraz samochodów. Firma oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów spełniających najsurowsze normy europejskie w sposób przyjazny dla środowiska oraz serwis. Nasza linia produktów NANOQUICK Professional przeznaczona jest dla profesjonalistów i do użytku osobistego.

Global Visual Marketing

Specyfikacje Techniczne Prac Serwisowych

Po zgłoszeniu do działu Technicznego prac serwisowych następuje jej wycena i określenie terminu realizacji.

Zgłoszenie Prac SerwisowychZgłoszenie prac serwisowych na adres support@opennano.pl
lub do Działu Technicznego na Nr. +48 535 811 800
Wymogi Złożenia ZleceniaPrzesłanie dokładnego opisu powierzchni
przeznaczonej do usługi. Przesłanie wstępnie zdjęć podłoża, z określeniem pionowa lub płaska.
Opracowanie Oferty SerwisowejPrzyjęcie zlecenia drogą elektroniczna lub telefoniczną, skutkuje wysłaniem drogą elektroniczną dodatkowych pytań odnośnie zlecenia.
Opracowanie Wstępnej OfertyDział Techniczny opracowuje wstępna ofertę cenową na podstawie wszystkich zebranych danych. Oferta zostaje przedstawiona do akceptacji.
Warunki Ustalenia SerwisuW ofercie serwisowej zostają przedstawione wszystkie warianty wykonania usługi, oraz oczekiwań jakie muszą być spełnione aby ją wykonać.
Przyjazd Realizacja WykonanieRealizacja wykonanie usługi serwisowej odbywa się po wcześniejszym ustaleniu terminu +/- 7 dni. Warunki atmosferyczne mają wpływ na realizację zlecenia.
ai_builder_media_R8LWyGHt_79.png

Firma opeNnano Polska sp z o.p. /Ltd od 15 lat jest producentem innowacyjnych produktów nanotechnologicznych na rynek Polski.

Dane Firmowe

opeNnano Polska sp z o.o.
32-020 Wieliczka Grottgera 58
Biuro Handlowe
+48 22 350 75 55
Dział Handlowy
+48 12 444 75 55
+48 535 811 811
Dział Techniczny
+48 535 811 800