0

Filiżanek Kawy

0

Portfolio Produktów

0

Zamkniętych Projektów

opennano_polska

Nasza Skromna Historia

Początek…..
Przygoda, która prawie 15 lat temu zaczęła się z dwójką z nich…. Postanowili zaprezentować na Polskim Rynku produkt, Który przyspieszy Inwestycje i unowocześni Rynek chemii budowlanej.

Filozofia….
Przedsiębiorcy wiedzieli, że ich ideologia jest łatwa do zrozumienia, ale sposób, w jaki będą musieli wprowadzić i sprzedać swój produkt, będzie trudny. Ludzie w naturalny sposób boją się nowych rzeczy, więc była to dla nas bariera, gdy przyszedł czas na wprowadzenie i sprzedaż naszego produktu. Było to coś, co nie było kwestią techniczną, lecz zawodowymi przeciwnościami. Wiedzieliśmy, że aby zwiększyć sprzedaż, musieliśmy zrobić bardziej otwarty produkt, który rozwija się wraz ze zmieniającymi się potrzebami.

Misja….
Zastosowanie NANOQUICK® w połączeniu z przyjaznym dla środowiska, bardzo szybkim i bezproblemowym przygotowaniem preparatów bezwonnych, sprawia że możliwe stało się uzyskanie produktów o najwyższej jakości, których zastosowanie nie stanowi żadnego problemu technologicznego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą NANOQUICK®. Jesteśmy producentem wysokiej jakości preparatów czyszczących, sanitarnych i produktów impregnujących, które w pełni zaspakajają wymagania środowiskowe.

DropShipping
Obsługujemy firmy biznes działające w handlu internetowym w sprzedaży internetowej w obsłudze i wysyłce z naszych magazynów w DropShipping.
E-Commerce
E-Commerce to dziedzina branży handlu internetowego w którym uczestniczymy z pełnym zaangażowaniem działamy od lat dla partnerów.
Rejestrujesz Firmę w B2B
Chcący te wszystkie aspekty uruchomić należy zarejestrować się w B2B opeNnano Polska oczekiwać weryfikacji autoryzacji i rozpoczynamy współpracę.
Wsparcie Techniczne
Wsparcie i szkolenia produktowo wdrożeniowe każdy dystrybutor otrzymuje aby mieć wiedzę oraz móc doradzać swoim przyszłym partnerom biznesowym.

2011 - 2021 NANOQUICK®

Promocje Na 10 lecie

Z tej okazji moc promocji w 2021 Roku

ai_builder_media_R8LWyGHt_79.png

Firma opeNnano Polska sp z o.p. /Ltd od 15 lat jest producentem innowacyjnych produktów nanotechnologicznych na rynek Polski.

Dane Firmowe

opeNnano Polska sp z o.o.
32-020 Wieliczka Grottgera 58
Biuro Handlowe
+48 22 350 75 55
Dział Handlowy
+48 12 444 75 55
+48 535 811 811
Dział Techniczny
+48 535 811 800