ECCOTON®

Używam produktów ECCOTON do utwardzania, impregnacji i czyszczenia. Jestem architektem i wykwalifikowanym specjalistą w zakresie hydroizolacji zewnętrznych powierzchni mineralnych. Mogę zapewnić 100% spokój ducha, że ten produkt został opracowany z bezpiecznymi, zgodnie z kryteriami Międzynarodowych Przepisów Budowlanych, naturalnymi produktami wytwarzanymi przez doświadczonych profesjonalistów, którzy wnieśli wieloletnie doświadczenie, aby zapewnić, że ich produkty są Profesjonalne.

img-13

Impregnaty

Produkty impregnacyjne pracujące na mechanizmie samooczyszczającym są proste w użyciu i nie pozostawiają żadnych dodatkowych czynności. Wystarczy trochę spryskać aby namoczyć powierzchnie i gotowe, i jedna zasada czytać etykiety to podstawa.

Czyściki

Używam środków czyszczących ECCOTON od ponad 18 miesięcy i jestem bardzo zadowolony z tego, jak czyste są moje powierzchnie. Ilekroć przychodzę do ogrodu, ścieżki murki są zawsze nieskazitelne! Chociaż te produkty są trochę tanie i nie ufałem im na początku to moim zdaniem są warte każdego grosza.

0